Порошенко: На Донбасі загинуло 46 військових медиків

Президент України Петро Порошенко повідомив, що за час бойових дій на Донбасі загинуло 46 військових медиків

Про це Порошенко сказав у Маріуполі, відвідуючи 61 військовий мобільний госпіталь, інформує Depo.Донбас із посиланням на прес-службу президента.

"Безпосередню участь у наданні медичної допомоги в зоні бойових дій і на передньому краї оборони взяли майже 4 тисячі військових медиків. На жаль, не всі повернулися з поля бою - 46 військових медиків загинуло. Ми схиляємо голови перед лікарями, фельдшерами, медичними сестрами, які віддали своє життя, виконуючи свій військовий обов'язок", - зазначив глава держави.

Порошенко нагадав, що в 2014 році у військових не було елементарних аптечок, не кажучи вже про броньований транспорт або санітарну авіацію для евакуації поранених.

"На сьогодні забезпеченість особового складу бойових бригад індивідуальними медичними аптечками становить 100%. Уже давно. Так само як і забезпечення бронежилетами, розгрузками і всім необхідним, щоб захистити Батьківщину. Ми відновили ​​інфраструктуру військової медицини. І зараз за моїм завданням ми не просто відновили інфраструктуру, а ще й адаптуємо її відповідно до Закону про національну безпеку до стандартів НАТО", - підкреслив президент.

Порошенко в п'ятницю передав військовим медикам 20 модернізованих санітарних автомобілів. За його словами, до кінця року медична служба отримає ще 100 автомобілів, адаптованих до експлуатації у важких польових умовах.

Президент поклав квіти до пам'ятної стели загиблим військовим медикам і вручив нагороди медичним працівникам і пораненим військовим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас