Порошенко: Миротворча місія ООН не дасть закріпитися Росії-агресору на Донбасі

Президент України Петро Порошенко наголошує, що миротворча місія ООН, рішення щодо якої повинно прийматися Радою безпеки ООН, має унеможливити закріплення позицій Росії як агресора на Донбасі

Про це президент України заявив під час виступу на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, передає Depo.Донбас.

"Навіть після того, як ООН не вдалося запобігти агресії проти України, ми все ще сподівалися на допомогу Організації у врегулюванні конфлікту шляхом розгортання багатонаціональної миротворчої місії на тимчасово окупованій території Донбасу", - наголосив президент.

"Місії з потужним мандатом та широким колом відповідальності, що сприятиме поверненню миру на українську землю. А не тієї, що допоможе заморозити конфлікт або закріпити присутність агресора та його поплічників на Донбасі", - заявив Попршенко.

"Ми серйозно розраховуємо на подальший прогрес у вирішенні цього важливого питання", - констатував глава держави.

"Врешті-решт, чітко у відповідності до теми наших сьогоднішніх Загальних дебатів "Зробити ООН корисною для всіх людей", саме за допомогою погодженої Радою Безпеки миротворчої місії, ООН може врятувати численні життя людей та запобігти їх подальшим стражданням", - сказав президент.

Раніше, Порошенко повідомив в ООН про нову жертву російського нападу на Донбасі.

Нагадаємо, 26 вересня Порошенко виступає на Генасамблеї ООН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook