Порошенко: 27% промислового потенціалу Донбасу вивезено на Росію

Унаслідок конфлікту на Донбасі понад чверть промислового потенціалу Донбасу було переміщено до Росії, зокрема обладнання великих промислових підприємств

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, виступаючи під час дебатів на Генасамблеї ООН "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України" в Нью-Йорку, передає Depo.Донбас.

"27% промислового потенціалу Донбасу незаконно переміщено до Росії, зокрема обладнання 33 місцевих промислових гігантів", - сказав П.Порошенко.

При цьому президент України зазначив, що інші підприємства на окупованій частині Донбасу не можуть повноцінно функціонувати через брак професійних кадрів, фінансових ресурсів і втрату коопераційних зв'язків з іншими частинами України.

На окупованому Донбасі також погіршується екологічна ситуація, зокрема через затоплення вугільних шахт, що створює ризик забруднення ґрунтових вод.

Крім того, поблизу лінії зіткнення сторін існує низка потенційно небезпечних об'єктів, які через регулярні обстріли незаконними збройними формуваннями можуть стати епіцентром екологічної та техногенної катастроф.

"Об'єкти критичної інфраструктури, електропостачання, газо- й водопроводи пошкоджені обстрілами та потребують термінового ремонту", - наголосив глава Української держави.

Нагадаємо, 20 лютого президент України Петро Порошенко виступив на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook