Полторак: Росія розмістила на кордоні з Україною ракети "Іскандер", здатні нести ядерні боєголовки

Міністр оборони вважає, що провокація в Керченській протоці була потрібна Росії для подальшої агресії проти України

Про це сказав міністр оборони Степан Полторак заявляє, що Росія розгорнула поблизу кордону з Україною ракетні комплекси "Іскандер", які можуть нести ядерні боєголовки під час підсумкової зустрічі з військовими аташе іноземних держав, акредитованими в Україні, повідомляє Depo.Донбас із посиланням на Facebook-сторінку міністра.

"Для чого вони розмістили ракетні комплекси "Іскандер" неподалік наших кордонів, значно збільшивши ймовірний радіус ураження нашої території? Зараз ми спостерігаємо просто величезну кількість накопиченої російської зброї на нашому кордоні", - заявив міністр.

За словами Полторака, провокація в Керченській протоці була потрібна росіянам для подальшого здійснення відкритої агресії проти України. Тому міністр вважає, що введення в окремих регіонах воєнного стану в досить м'якій формулі є адекватною відповіддю на існуючі в даний момент загрози українській державності.

Нагадаємо, 26 листопада Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській та Херсонській областях, також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #кордон