Поліція Донеччини піймала на блокпостах понад 200 злочинців

У листопаді поліцейські на блокпостах розкрили 207 злочинів, зокрема й кримінального характеру. Задокументовано 11 фактів незаконного перевезення предметів війни, а також 18 - наркотичних речовин

Про це повідомляє Depo.Донбас із посиланням на сайт Нацполіції.

"Перевіряють не тільки вантаж і транспортні засоби, а й осіб, які можуть загрожувати безпеці громадян. Затримано 23 розшукуваних злочинців і трьох безвісти зниклих. Виявлено 17 викрадених автомобілів. 63 осіб доставлено в територіальні підрозділи поліції для перевірки на причетність до незаконних збройних формувань" , - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в регіоні тривають превентивні заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності осіб, причетних до знищення лісових насаджень. Зокрема, на блокпостах зупинено 26 автомобілів, які незаконно перевозили деревину.

"Слід звернути увагу мешканців і гостей регіону на те, що з 26 листопада поліція Донеччини переведена на посилений варіант несення служби. Збільшено кількість правоохоронців не тільки на вулицях населених пунктів регіону, а й на стратегічно важливих об'єктах, зокрема і на пунктах в'їзду - виїзду. Звертаємося до громадян із проханням з розумінням поставитися до впроваджених заходів, оскільки вони виключно заради їхньої безпеки", - повідомляють в НПУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #поліція