ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поліція буде розслідувати неналежне зберігання речей 98 невпізнаних бійців, що загинули в АТО

В поліції Дніпропетровщини створили комісія щодо розслідування обставин неналежного зберігання речових доказів 98 загиблих бійців АТО на території фермерського господарства

Depo.
16 травня 2018 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області, передає Depo.Донбас.

"Слідчо-оперативна група Новокодацького відділення поліції Дніпра встановила, що під шаром ґрунту знаходяться речові докази за кримінальною справою, яка була відкрита за ст. 348 Кримінального кодексу України ("Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця") у 2014 році", - йдеться у повідомленні.

У поліції встановили, що речові докази були передані на зберігання до фермерського господарства через відсутність приміщення з відповідними санітарними нормами у відділенні поліції.

Поліція розпочала перевірку з приводу того, чому щодо речових доказів тривалий час не приймали ніякого законного рішення.

Заступник начальника поліції Дніпропетровської області Михайло Куратченко заявив, що в рамках провадження, відкритого у 2014 році, приїхали два автомобілі, які доставили невпізнані тіла 98 бійців. Слідчі провели огляд тіл з метою їх ідентифікації. Кожному тілу присвоювався номер, оглядався його одяг чи фрагменти одягу та особисті речі, які вилучали та запаковували окремо.

Нагадаємо, волонтер гуманітарної місії "Чорний тюльпан" Анатолій Золотарьов повідомив, що знайдено 36 мішків з речами загиблих бійців АТО, серед них порядка ста фрагментів обмундирування.

Як повідомлялось раніше, біля Дніпра було знайдено масштабне поховання речей бійців, які загинули під час Іловайської операції.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook