Покровськ перетворять на місто МАФів: Готується встановлення ще майже сотні кіосків

У Покровську Донецької області в різних районах міста встановлять 90 торгових кіосків

Про це йшлося на громадських слуханнях, під час яких презентовано проект Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності і їх архітектурних типів, передає Depo.Донбас з посиланням на ДДК.

Начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Ольга Дмитрієва зазначила, що розробка даної схеми тривала близько півроку. Місцевому бюджету вона обійшлася в 180 тисяч гривень.

"Як ця робота будувалася: спочатку працівники архітектури з заступником міського голови проаналізували, промоніторили всю територію міста і визначили, де можна розмістити тимчасові споруди. Ці пропозиції ми направили проектувальнику в інститут. Вони зробили свій аналіз і перевірили його з урахуванням законодавчих норм. Розміщення враховувалося з розробленим попередньо проектом містобудівної документації "Розподіл території". Була виявлена ​​територія, яка може бути зайнята тимчасовими спорудами", - сказала Дмитрієва.

Згідно з комплексною схемою, в Покровську пропонується розмістити 90 ларьків у різних частинах міста.

Депутати говорили, що необхідно спочатку порадитися з жителями, а потім приймати такі рішення. Деякі висловлювалися, що в місті досить ларьків і будувати нові не потрібно. Деякі були за.

"Дивлячись на ці два мікрорайони. У "Лазурному" я розмовляла зі старшими будинків. Там люди категорично проти захаращення території, тому що немає нормальних парковок, під'їздів. Досі немає майданчиків. Таке враження, що ми зараз, прикриваючись депутатами і громадськими слуханнями, чиїсь інтереси реалізуємо, тобто конкретно, я так розумію, місця розглянуті. У нас на мікрорайоні досить торгових точок, і ми про це вам написали", - сказала депутат Наталія Іваньо.

Нагадаємо, з благоустроєм у Покровську усе погано, зокрема із внутрішніми дорогами.

30 березня мер Покровська Руслан Требушкін у мережі взявся хвалитися засипкою бездоріжжя у місті шлаком. Проте коментарі під його дописом з фото були не схвальні. Жителі пишуть, що влада загадила шлаком усе місто, а їм немає чим дихати.

Засипані шлаком дороги перетворилися на отруйні - пил підіймається високо у повітря і заважає дихати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook