Поблизу Мар`їнки у грудні відкриють новий пункт пропуску

На 1 грудня цього року заплановано відкриття нового контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду в районі Мар'їнки

Про це повідомляє Антикризовий медіа-центр, передає Depo.Донбас.

За словами представника Держприкордонслужби, новий КПВВ працюватиме за зимовим часом. Передбачається, що його пропускна спроможність складе до 8000 осіб і близько 2,5 тис. транспортних засобів на добу. Це буде найбільший контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду в напрямку Донецьк-Курахове.

"Ми очікуємо після відкриття нового КПВВ істотного зниження того навантаження, яка існує сьогодні на перетині лінії розмежування в даному напрямку. Перш за все, спаде напруга на "Зайцеве" і "Новотроїцькому", - зазначив представник Держприкордонслужби

Прикордонники також відзначили, що при підготовці до відкриття нового КПВВ у Мар'їнці враховано всі особливості, що існують на сьогодні на діючих пунктах пропуску. Зокрема, облаштування пунктів обігріву громадян, станції технічного обслуговування транспортних засобів, створення пунктів харчування.

Прикордонники обіцяють вирішити питання і з автобусним сполученням: "Автобус буде забирати людей, що пройшли оформлення, і доставляти їх до нульового блокпоста".

Нагадаємо, тимчасовим порядком за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію дотику у межах Донецької та Луганської областей не передбачаються регулярні перевезення пасажирів.

, -

.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас