ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поблизу Докучаєвська почалося підвищення бойової активності

Під Докучаєвськом спостерігається підвищення рівня бойової активності, що впливає на перетин лінії зіткнення в районі Березового та Оленівки
Depo.
31 травня 2016 21:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, передає Depo.Донбас із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Хуг додав, що місія ОБСЄ зафіксувала бойову активність поблизу Докучаєвська. "Ми дійсно помітили, що в районі Докучаєвська спостерігається підвищення рівня бойової активності. Це також впливає на перетин лінії зіткнення в районі Березового та Оленівки.... У цьому районі сторони перебувають дуже близько одна до одної, що створює напруженість і непередбачуваність ситуації", - сказав заступник голови СММ ОБСЄ.

Він додав, що ОБСЄ підтримує будь-які ініціативи щодо підвищення ефективності роботи пунктів пропуску, щоб знизити черги й підвищити безпеку в цих районах. "Для цього потрібно розведення сил і розмінування навколо цих пунктів", - сказав він.

"Ми сприяємо діалогу між сторонами щодо питання відкриття додаткових пунктів пропуску. Одним із прикладів є пункт пропуску в Комінтерновому. Також це пошук можливих маршрутів для переміщення в Луганській області", - сказав Хуг у вівторок.

Він також додав, що близько 8 тис. жителів по обидва боки лінії зіткнення перебувають у цьому районі без води, оскільки відсутнє енергопостачання насосної станції, перерване внаслідок обстрілів і досі не відновлене через бойові дії, що тривають.

Нагадаємо, прес-офіцер оперативно-тактичної групи Донецьк Влад Волошин розповів нові подробиці військовго зіткнення в районі Авдіївки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас