ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чим Плотницький не догодив Путіну

Схоже на те, що окуповану Луганщину чекає чергова зміна тамтешньої маріонеткової влади
Depo.
27 квітня 2015 15:28
ФОТО: depo.ua
Чим Плотницький не догодив Путіну
Чим Плотницький не догодив Путіну

Про арешт Плотницького повідомили російські прихильники «Новоросії» - блогери і так звані військові експерти. Плотницький може скласти компанію першому ватажку ЛНР Валерію Болотову, який протирає штані у офісі Компартії і нарікає на свою невизначену долю.

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 1

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 2

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 3

Одночасно з інформацією про арешт Плотницького в підконтрольних «ЛНР» групах в соцмережах розпочалася масова кампанія по його дискредитації, яку охоче підтримали луганчани і не обираючи слів залишали свої коментарі щодо особистості окупанта.
У «антиплотницьких постах», які виросли на пабліках як гриби, пригадали все і голодні бунти і безкоштовну працю і ліквідацію підприємств. Ватажка і його команду назвали олігархами і пройдисвітами.

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 4

«До влади прийшли чергові олігархи і пройдисвіти, які ніяк не зацікавлені в будівництві розвиненої держави і благополуччя жителів Луганщини. Вже всім зрозуміло, що вони нічого не будують, нічого не роблять, не виконують обіцяне. Люди, які знаходяться біля керма «ЛНР», зацікавлені лише у власному збагаченні і їм плювати на те, що люди знаходяться в республіці не мають жодних засобів до існування і деякі вже вмирають з голоду. А куди дівається гуманітарна допомога від РФ? - Загадка. Втім, багато хто вже здогадуються. До якої ж міри треба бути жадібними і жорстокими людьми, щоб відібрати у власного народу останні ?! Скільки можна терпіти свавілля у владі ?!» - йдеться у гнівних текстах, де «владі» погрожують бунт і прогнозують зміщення Плотницького з посади.

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 5

«Якщо влада нічого не змінить, то новий бунт буде неминучий і відхід глави і уряду ЛНР та інших «народних» депутатів буде самим м'яким можливим результатом для них», - йдеться у тексті. Симптоматично, що пропагандистські ЗМІ "ЛНР", опубліковали дані так званого соцопитування згідно якому, тільки 11% людей на Луганщині задоволені "владою" ватажка Плотницького. 17,6% респондентів відповіли, що розчарувалися у бойовиках та не довіряють їм . А 14,5% людей зізналися, що ледве зводять кінці з кінцями.

За свідченням джерел у середовищі ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, така ж сама доля чекає і його. Про це неодноразово повідомляли і українські військові, які мають контакти по ту сторону зони АТО. Всі ці повідомлення, як не дивно, співпали з повідомленнями у російських ЗМІ про те, що управління президента Росії по соціально-економічному співробітництву з країнами СНД знайшло нового кандидата на місце куратора "ДНР" та "ЛНР". На цю посаду сватають першого заступника голови комітету з тарифів Петербурга Івана Болтенкова. Головним завданням Болтенкова, а він є наближеним до "друзів Путіна" Ротенберга та Тимченка, буде контролювати гроші, які виділяються Кремлем на Новоросію.  Якщо зміни у керівному складі окупаційної влади «ЛНР» і «ДНР» таки почалися, не буде помилкою сказати, що Болтенков таки приступив до своїх обов'язків і знайшов у Плотницького із Захарченком чималі грішки.

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 6

Другою причиною невдоволення Путіна Плотницьким та Захарченком може бути небажання цих двох персонажів створювати єдину "Новоросію". Пропагандистські ЗМІ терористів "ЛНР" та "ДНР" малюють картину дружніх відносин між окупованими територіями. Але за ширмою пропаганди складається набагато гірша ситуація.
Відносини між двома "республіками" загострилися вкрай. На "кордоні" між "ДНР" та "ЛНР", встановлені так звані митниці, на яких за тону вантажу вимагають заплатити тисячу гривень. А нещодавно, як стало відомо, з кожного боку встановили додаткові лінії "таможні", і тепер, щоб потрапити до "ДНР", луганчани повинні пройти аж 4 огляди.

Навіть сам ватажок "ДНР" Захарченко нещодавно публічно відхрестився від зближення з бойовиками "ЛНР". У інтерв'ю сепаратистському ЗМІ він туманно описав перспективу злиття так званих республік, аргументувавши це тим, що, мовляв, у Плотницького "свої проблеми, які потрібно вирішувати", і перед тим, як об'єднуватись, треба спочатку "перемогти Україну".

Чим Плотницький не догодив Путіну - фото 7

Тобто зараз Путіну і кураторам Новоросії треба відповісти на два питання, чому мешканцям "Новоросії" так погано живеться, і коли ж, власне, сама ця "Новоросія" постане. Путін знайшов не надто оригінальну відповідь на ці питання - Плотницький із Захарченком винні.