Підсумки Мінська: Київ закликав Кремль повернути підконтрольність ДФС Україні

Донецька фільтрувальна станція, згідно з лінією розмежування має перебувати під контролем української сторони, Київ вимагає якнайскоріше виконати цю умову

Про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Відповідно до лінії розмежування від 19 вересня 2014 року, Донецька фільтрувальна станція повинна перебувати під контролем України. Саме тому закликаємо РФ у найкоротші терміни забезпечити виконання цієї домовленості", - зазначила Оліфер.

Вона додала, що ситуація довкола ДФС викликає все більшу тривогу. Зокрема систематичні обстріли з боку НЗФ ОРДО загрожують безпеці працівників станції та водопостачанню великої кількості людей. Причому окупанти на цій ділянці досі не дає гарантій безпеки для працівників, ремонтників та СММ ОБСЄ.

Також повідомляється, що триває узгодження технічних параметрів відновлювальних робіт мостового переходу в районі Станиці Луганської.

Нагадаємо, аварійно-відновлювальні роботи систем мобільного оператора Vodafone, які необхідно виконати на території ОРДЛО, було зірвано.

"Ми закликаємо представників ОРДЛО створити необхідні умови для ремонтних бригад. Стабільного мобільного зв'язку потребують мільйони мирних жителів по обидві сторони лінії розмежування", - додала Оліфер.

9 травня в Авдіївці оголосили про введення надзвичайної ситуації місцевого значення через призупинену роботу ДФС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас