UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Підлітки з Донбасу стали фіналістами фото-конкурсу Future Photo Days

У рамках фестивалю Odesa Photo Days взяли участь п’ять фотоісторій, створених на фотомайстернях Німецько-українського проекту МедіаЛаб Донбас

Підлітки з Донбасу стали фіналістами фот…
Фото: пресцентр ООС

Як повідомляє громадська організація "Гурт", у зв’язку з пандемією, виставка робіт і всі заходи фестивалю будуть проходити в режимі онлайн.

На конкурс було подано 90 робіт підлітків з усієї України, більшість з них - з Київської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької областей. Для показу на виставці в Одесі журі відібрало 18 фото-серій. Всі фіналістки Донецької області - випускниці фотомайстерень МедіаЛаб Донбас.

"Як завжди, Було складно робити відбір, але водночас цікаво спостерігати зміни, у порівнянні з минулим роком. Наприклад, у цьому році ми отримали велику кількість документальних серій з Донбасу. Причиною такого росту та інтересу стали майстер-класи, які були проведені у цьому регіоні українськими фотографами та міжнародними організаціями", —розповідає про конкурс директорка Odesa Photo Days Катерина Радченко.

У фінал конкурсу вийшли роботи Мілени Харіної і Стелли Бородіної зі Слов’янська, Марії Бабич з Торецьку, Анни Стариченко з Дружківки та Юлії Воронцової з Авдіївки. Над серіями дівчата працювали під кураторством київських фотографів-документалістів Олексія Фурмана, Сергія Коровайного і Стаса Козлюка.

Фотомайстерні МедіаЛаб Донбас - спільний проєкт німецької організації Європейська Медіа Ініціатива і громадської організації "Нова Дружківка". У майстернях, які проходили цього літа в чотирьох містах Донецької області - Слов’янську, Дружківці, Торецьку і Авдіївці дівчата і юнаки отримали навички роботи із дзеркальною фотокамерою, навчилися прийомам візуального сторітеллінга і створили фотоесе на тему "Вулиця, на якій я живу".

Проект фінансується у рамках програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини "Розширення співпраці з громадянським суспільством країн східного партнерства та Росії". Як зазначається, проєкти МедіаЛаб Донбас спрямовані на Досягнення однієї з цілей програми: "Зміцнення плюралізму".

Фото: "Громадський Простір".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"