ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Переселенців будуть працевлаштовувати у Львівській, Полтавській і Харківській областях

Кабмін затвердив пілотний проект по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб
Depo.
4 січня 2016 21:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на урядовому порталі, передає Depo.Донбас.

Відповідна постанова № 1154 від 2 грудня 2015. "Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики про реалізацію з 1 липня 2016 по 31 грудня 2017 року у Львівській, Полтавській і Харківській областях пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб в рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", - йдеться в тексті постанови.

Учасниками проекту є "непрацюючі працездатні особи з числа: членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям; внутрішньо переміщені особи".

"Залучення учасників пілотного проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості шляхом: сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця; надання безпроцентної фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності; пропозиції участі у громадських роботах", - йдеться в документі.

При цьому для сприяння підприємницької діяльності їм надаватимуть безкоштовні консультації.

Нагадаємо, у Миргороді реалізовують соціальний проект для переселенців - "Нові сусіди".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас