ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Переселенці отримали гуманітарну допомогу від ООН (ФОТОФАКТ)

Роздача гуманітарки відбулася на Дніпропетровщині, де зареєстровано понад 80 тис. переселенців з Донбасу
Depo.
2 липня 2015 22:27
ФОТО: depo.ua

Управління Верховного комісара у справах біженців ООН передало переселенцям з Донбасу, які оселились на Дніпропетровщині, партію гуманітарної допомоги.

Про це у четвер, 2 липня, повідомила речниця Дніпропетровського координаційного центру допомоги переселенцям "Допомога Дніпра" Ірина Дельцова, передає Донбас.depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

За її даними, до центру допомоги переселенцям в Дніпропетровську управління Верховного комісара ООН у справах біженців доправило півтисячі комплектів постільної білизни.

З самого ранку біля дверей координаційного центру вишикувалась черга переселенців. Як повідомили Радіо Свобода волонтери центру, родини переселенців з Донбасу отримують тут не тільки постільні речі від міжнародних благодійників, а й іменні картки від однієї з мереж гіпермаркетів на пільгові покупки упродовж 5 місяців. У цій програмі буде задіяно 800 родин вимушених переселенців.

З 6 червня 2014 року у Дніпропетровську розпочав роботу координаційний центр "Допомога Дніпра", до якого звертаються переселенці із зони АТО. За принципом "єдиного вікна" у центрі вони можуть отримати правову, соціальну, психологічну, гуманітарну допомогу, волонтери допомагають знайти житло та роботу.

Наразі щодня до координаційного центру звертається кілька десятків людей, щотижня гуманітарну допомогу отримують сотні переселенців.

За офіційними даними, на Дніпропетровщині зареєстровано понад 80 тисяч переселенців з Донбасу.