Пекельне свято: В "Л-ДНР" на честь Дня Росії бюджетників і студентів вигнали у спеку

На окупованих територіях Луганської і Донецької областей ватажки бойовиків влашутвали святкування Дня Росії з публічними подяками і залученням так званих "рабів" – бюджетників і студентів

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на соцмережі та сайти підконтрольні бойовикам.

Місцеві жителі зазначають, що наразі в Донецьку і Луганську температура повітря перевищує 32-33 градуси, тому "вдячні любителі Росії" запасаються великою кількістю питної води.

"У районі площі даішники вже обмежують рух. На другу половину дня бюджетників зганяють на прогрів. Святкуємо невідомо що", – йдеться у дописах в місцевих пабліках.

 "Подруга дружини (вчителька) у складі "делегації" поїхала та взяла із собою 3 л води та цілу купу ліків (про всяк випадок). Не поїхаті, каже, було не можна - все під запис", - розповідають у мережі.

Із самого ранку центральні вулиці Донецька, що ведуть до площі Леніна, перекриті для руху транспорту, включаючи міський пасажирський.

При цьому у мережі повідомляють, що бойовики глушать сигнал мобільного зв'язку.

В окупованому Луганську студенти фейкового університету імені Шевченка влаштували акцію "З Росією у серці". Свою любов до країни-окупанта вони висловлювали розмальовуючи обліччя триколором і змотуванням і розмотуванням ганчірок кольору російського прапора. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас