Патруль ОБСЄ потрапив під обстріл біля Донецької фільтрувальної станції

Патруль ОБСЄ на двух броньованих автомобілях здійснював моніторінг безпекової ситуації і потрапив під обстріл

Як повідомляє прес-служба ОБСЄ, це сталося вранці 15 травня, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що  патруль складався з 5 співробітників і перебував на автошляху H20 приблизно за 2 км на південний схід від н. п. Кам’янка (підконтрольний урядові, 20 км на північ від Донецька) й орієнтовно за 3,5 км на північний захід від Донецької фільтрувальної станції (15 км на північ від Донецька). 

Там також був присутній військовослужбовець Збройних сил України при Спільному центрі з контролю та координації. Працівники піротехнічного підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій перебували на відстані близько 50 м на південь від місця розташування патруля СММ.

"Попри надані гарантії безпеки щодо дотримання локального режиму припинення вогню, о 08:52 члени патруля Місії, троє з яких стояли біля автомобілів СММ, а двоє перебували всередині, почули вибух, за оцінкою, від пострілу з озброєння невстановленого типу в межах 100–300 м на захід від своєї позиції.  Через кілька секунд, перебуваючи в салоні автомобілів, команда Місії почула ще два вибухи, за оцінкою, від пострілів з озброєння невстановленого типу на тій самій відстані і в тому ж напрямку", - йдеться в повідомленні.

Спостерігачі негайно залишили цей район, помітивши, що піротехніки також поїхали з цього місця. Жоден зі співробітників Місії не постраждав, і майно СММ не було пошкоджене.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас