Оприлюднені подробиці про масові бойові навчання окупантів на Донбасі

На окупованій Луганщині проведений тиждень бойової і мобілізаційної підготовки в частинах і підрозділах 2 АК "ЛНР", під час якої відпрацьовувалося переведення окремих підрозділів і частин у вищий ступінь бойової готовності

Подробиці про підготовку бойовиків повідомив керівник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що ці заходи проведені згідно єдиного плану Південного військового округу ЗС РФ.

Відпрацьовувалося переміщення підрозділів на полігони "Центральний" , "Молодецький" і "Славний" для проведення заходів бойової підготовки і розгортання пункту прийому техніки.

Крім того, 16-17 січня "військовий комісаріат ЛНР" уточнив списки військовозобов'язаних і провів їх показові виклик.

15-16 січня в частинах і підрозділах 1 АК "ДНР" проведено спільне штабне тренування з метою удосконалення знань і практичних навичок офіцерів по виконання своїх службових обов'язків у складі органів управління.

З 15 по 17 січня на полігоні "Центральний-2" проводилися збори з військовослужбовцями підрозділів і частин 2 АК "ЛНР" технічного забезпечення для проведення тактико-спеціальних навчань з ремонтно-відновлювальних робіт.

Згідно єдиного плану Південного ВО ЗС РФ, 17 січня на полігоні "Східний" були проведені стрільби з артилерійських і мінометними розрахунками частин і підрозділів 1 АК російсько-окупаційних військ в рамках "Єдиного дня вогню".

Для перевірки навичок особового складу 1 і 2 АК за зверненням з розташованими на озброєнні засобами зв'язку 16 січня було проведене радіотренування різних радіомережі і радіокомунікацій тактичної ланки системи управління, а 18 грудня проведена планова зміна радіоданих в радіомережі управління 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас