ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оприлюднене драйвове відео про українських бійців до Дня Збройних Сил (ФОТО,ВІДЕО)

У кадрах українські десантники демонструють бойові навики та встановлюють рекорд - формують гігантський тризуб із танків
Depo.
4 грудня 2015 19:59
ФОТО: depo.ua
Оприлюднене драйвове відео про українських бійців до Дня Збройних Сил (ФОТО,ВІДЕО)
Оприлюднене драйвове відео про українських бійців до Дня Збройних Сил (ФОТО,ВІДЕО)

Ролик з’явився сьогодні на сторінках Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ, а також на каналі в YouTube студії "Falcon", яка здійснила зйомку спільно із "Військовим телебаченням України". Вражаючі кадри були зняті під час масштабних навчань на полігоні "Широкий лан" до Дня Збройних Сил України і опубліковані під назвою-гаслом "Разом переможемо!" На сторінці Міноборони у Facebook його прокоментували так: "Фантастичне драйвове відео! Лише разом ми здобудемо перемогу!".

Як зазначають автори зйомки, гігантський державний Герб України склали із бронетехніки – танків та БМП. Його довжина сягнула 75 метрів, а ширина – 47 метрів. Рекорд встановили під час одного з етапів військових навчань, організованих Генеральним штабом Збройних сил України на полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області.

Унікальне досягнення офіційно зафіксували представники "Національного реєстру рекордів України" у номінації "Найбільший тризуб із бронетехніки". Керівник реєстру Лана Вєтрова зазначила, що ініціатива українських воїнів претендує на титул найкращого рекорду 2015 року. А створили гігантський тризуб бійці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та 79-ї окремої аеромобільної бригади.

Власні надихаючі відеоролики створили бійці 93-ї окремої моторизованої бригади: "О, Україно, о люба ненько". Використані кадри бойової роботи були відзняті бійцями бригади на Донбасі (ВІДЕО).

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас