UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Опитування показало, що більшість українців вважає жителів ОРДЛО і Криму жертвами

Більшість опитаних жителів України вважають, що мешканці ОРДЛО та окупованого Криму потребують підтримки

Опитування показало, що більшість україн…
Фото з відкритих джерел

Як передає Depo.Донбас, про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

  • 55% опитаних українців вважають, що жителі окупованих територій є жертвами конфлікту і потребують всебічної підтримки з боку України;
  • при цьому 19% опитаних сказали, що жителі окупованих територій такі самі громадяни України, як і решта, і не потребують додаткової підтримки;
  • 13% притримуються думки, що мешканці ОРДЛО і Криму залишилися проживати в окупації за власним бажанням, тому їх не має підтримувати Україна.

53% опитаних заявили, що мають бути відновлені повноцінні зв’язки з населенням непідконтрольних територій, транспортне пасажирське сполучення. 22% вважають, що має зберігатися поточний стан справ: держава декларує підтримку населення на непідконтрольних територіях, але продовжує економічну, транспортну блокаду.

Як зазначається, дослідження проводилося у травні-червні  2020  року у всіх областях України, окрім  територій, які тимчасово не контролюються владою України, — АР Крим, окремих районів Донецької та Луганської областей. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Опитування проведено на замовлення проєкту ПРООН "Права людини для України" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"