У чергах на пунктах пропуску Донбасу померли семеро людей, - ООН

Від початку року щонайменше семеро цивільних померли на КПВВ на лінії розмежування на Донбасі

Depo.
21 березня 2017 13:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться у звіті Управління з координації гуманітарних питань ООН.

"Від початку року щонайменше сім цивільних померли через погіршення стану здоров'я під час очікування на КПВВ", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з кінця січня бойові дії знову посилилися, в тому числі поблизу контрольно-пропускних пунктів в'їзду та виїзду, в результаті чого кількість перетинів лінії розмежування в перші дві тижні лютого зменшилася.

"У лютому було зафіксовано близько 547 тис. індивідуальних і 92 700 транспортних перетинів, і 586 тис. індивідуальних і 99 800 транспортних перетинів в січні, що на 15-17% менше у порівнянні з груднем", - йдеться у звіті.

Крім того, повідомляється, що у період з січня по лютий на КПВВ "Мар'їнка", який неодноразово потрапляв під обстріл, спостерігалася найменша кількість перетинів: були зафіксовані приблизно на 20% менше індивідуальних і на 23% менше транспортних перетинів.

Нагадаємо, що на КПВВ "Станиця Луганська" у ніч проти 15 березня понад 350 осіб не змогли перетнути до його закриття і ночували у вагонах та наметах. Наступного дня на цьому ж пункті пропуску на ніч лишалося близько 500 людей.

Повідомлялося, що відділення "Ощадбанку" не справляються з таким напливом переселенців-пенсіонерів, які зобов'язані пройти фізичну ідентифікацію до 3 квітня.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас