Оліфер: "Л-ДНР" зірвали ремонтні роботи Vodafone

Представники незаконних військових формувань "ДНР" ухиляються від ремонтних робіт на устаткуванні мобільного оператора Vodafone

Про це в Facebook повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер за підсумками засідання групи в Мінську, передає Depo.Донбас.

"У рамках економічної підгрупи українська сторона на переговорах в Мінську сьогодні, 13 червня, в черговий раз передала ОРДЛО пропозиції по проведенню ремонту та інвентаризації майна компанії Vodafone-Україна на непідконтрольної території. Однак аварійно-відновлювальні роботи, які необхідно виконати на території ОРДЛО, були зірвані", - написала вона.

Оліфер закликала представників "Л-ДНР" створити необхідні умови для ремонтних бригад. "В стійкою мобільного зв'язку потребують мільйони мирних жителів по обидва боки лінії розмежування", - підкреслила вона.

Нагадаємо, 27 квітня на неконтрольованої частини Донецької області відновлено роботу мобільного оператора Vodafone. Співробітники Vodafone 25 квітня відвідали Донецьк для проведення оціночних робіт по відновленню мобільного зв'язку оператора. При цьому вони не гарантують якісного зв'язку.

4 травня, на переговорах ТКГ з врегулювання конфлікту на Донбасі була досягнута домовленість продовжити відновлювати зв'язок мобільного оператора Vodafone на тимчасово непідконтрольною українському уряду території Донецької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР