UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Окупанти звозять на закинуті склади в "Л-ДНР" прострочені боєприпаси: Рвоне будь-якої миті

Росія продовжує поставку з’єднанням і частинам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ зброї та боєприпасів через неконтрольовані ділянки кордону

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляється, що при цьому, окремі партії завезених з Росії артилерійських боєприпасів і ракет пошкоджені корозією, що становить небезпеку їх детонації у місцях зберігання.

"Рішенням командування російських окупаційних військ непридатні до застосування боєприпаси зберігати на складах ракетно-артилерійського озброєння заборонено. Вони розміщуються на тимчасово обладнаних майданчиках колишніх заводів та розграбованих окупантами підприємств і майже не охороняються", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така практика окупантів зберігання боєприпасів і вибухових речовин призводить до чисельних випадків пожеж і детонацій.

"Для запобігання акцій протесту, у разі нещасних випадків із загибеллю людей, російські адміністрації завчасно поширюють дезінформацію про терористичну діяльність підрозділів Об’єднаних сил, щоб мати змогу перекласти вину і уникнути відповідальності за злочини проти місцевого населення", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook