Окупанти заборонятимуть чоловікам призовного віку виїзд за межі "ЛНР" і "ДНР"

Командування російських окупаційних військ запроваджує жорстку систему обліку і контролю призовного складу на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей

Про це повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк на брифінгу, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки Міноборони, передає Depo.Донбас.

За його словами, до 1 листопада російські окупаційні адміністрації зобов'язані забезпечити первинний військовий облік усіх юнаків 2002 р.н. та громадян старших за віком, які ухиляються від призову на військову службу у складі російських окупаційних військ.

"При цьому, усіх потенційних призовників окупанти передбачають включити до єдиної електронної бази даних для контролю їх переміщення і запобігання виїзду без спеціального дозволу за межі тимчасово окупованих територій", - зазначив Гуцуляк.

Крім того, окупанти вимагають на всіх громадян призовного віку завести особисті справи, які мають містити, у т.ч. відомості про їх близьких і знайомих, зібрані за результатами анкетування призовників спеціально уповноваженими особами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР