Окупанти у "ДНР" нагнітають паніку про "наступ ЗСУ": Вже прислали російських пропагандистів

Командування російських окупаційних військ, під виглядом підготовки до проведення 20-25 грудня масштабних командно-штабних навчань, приховано посилює бойові спроможності з'єднань і частин "1 та 2 АК" ЗС РФ

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

При цьому, місцевому населенню окупанти продовжують нав'язувати неправдиву інформацію щодо дій Об'єднаних сил.

"Це робиться навмисно, з метою виправдання значного збільшення площ територій, на яких приховано розгортаються прибулі для посилення підрозділи російських окупаційних військ", - повідомляють у відомстві.

Крім того, у зазначені райони прибули знімальні групи російських пропагандистських "ЗМІ", якими вже підготовлені і розповсюджуються провокаційні та фейкові відеосюжети, у т.ч. "про наступ Збройних Сил України 14-15 грудня на Маріупольському напрямку".

У відомстві зазначають, що у такий маніпулятивний спосіб противник намагається нав'язати мешканцям окупованих територій та Росії переконання про наміри України, нібито "силовим шляхом вирішити конфлікт на Донбасі", посилити антиукраїнські настрої серед місцевого населення, запобігти зниженню військової дисципліни та втрати "бойового духу" серед російських військовослужбовців, які тривалий час перебувають на передових позиціях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook