Окупанти шантажують населення Донбасу "гуманітарною" медичною програмою

Росія нарощує зусилля з реалізації "гуманітарної програми воз'єднання Донбасу", у тому числі шляхом залучення потенціалу медичних закладів окупованих територій Донецької та Луганської областей

Більшість цих закладів опинилися під керівництвом прибулого з Росії адміністративного та медичного персоналу, передає Depo.Донбас з посиланням на ГУ розвідки МО України.

Повідомляється, що у зазначених медичних закладах активізувалась діяльність російських пропагандистів, які в обмін на пільги на лікування, змушують хворих і їх родичів брати участь у розповсюдженні проросійської, тобто, неправдивої та викривленої інформації, зокрема й за межами тимчасово окупованих територій.

"Водночас організовано здійснюється психологічний вплив на осіб, які відвідують тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей і звертаються за медичною допомогою", - зазначають у розвідці.

Крім того, повідомляється, що російська медична політика викликає невдоволення і протести місцевого населення, яке не погоджується користуватись пільгами "гуманітарних програм" і тому обмежено в доступі до належного медичного обслуговування.

"Крім того, серед місцевих медиків зростає обурення затримкою заробітної платні на два і більше місяців та примушення російського керівництва надавати у першу чергу безоплатні медичні послуги "пільговикам" з числа окупантів", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook