Окупант Прилепін визнав, що незаконно приїхав на Донбас і вбивав людей

Російський окупант та пропагандист Захар Прилепін визнав, що незаконно приїхав на Донбас

Він розповів, що загалом з Росії туди незаконно приїхали тридцять тисяч чоловік, передає Depo.Донбас з посиланням на 66.ru

Він сказав, що "деякі брали з собою зброю".

"Так, і вбивали людей. Ми всі мали до цього відношення. З точки зору закону нас усіх можна посадити. Так що не мені говорити "ой як погано, що закони не працюють". Тому що інакше я повинен здатися", - сказав Прилепін.

Він вважає, що його не переслідують на Росії як найманця "тому що Путін на самому початку сходив до храму і поставив свічку за ополченців Донбасу".

Також Прилепін, відповідаючи на питання про Навального, проговорився, що російські війська є на Донбасі.

"Навальний, "Ехо Москви", "Нова газета" і вся ця умовна Болотна площа - звичайно, так. Вони під наглядом, і вони потрібні, щоб люди, які їм вірять, випускали пар. Їм держава платить гроші, у них є свої погляди. Але погляди ці суперечать російській цивілізації. Ця альтернатива через кому говорить: посадіть злодія, поверніть Крим, закрийте військові бази, виводьте війська з Донбасу, садіть сепаратистів, виходьте з Сирії, забороніть комуністів і припиніть вплив РПЦ. Тобто вони починають з корупції, а закінчують тим, що ми повинні накритися мідним тазом і не відсвічувати в їх країні. І це мені не подобається", - сказав Прилепін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас