Окупаційні війська на Донбасі підняті по підвищеній бойовій готовності

У 100-й омсбр, 11-м омсп, 3-й і 5-й омсбр окупаційних військ на Донбасі оголошена підвищена бойова готовність в зв'язку з загостренням на фронті

Про це повідомляє керівник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук, передає Depo.Донбас.

За його даними, резервні тактичні групи знаходяться в 2-х годинній готовності до виходу на фронт. У 3-й омсбр і 11-м омсп проводяться екстрені заходи по "відновленню боєздатності" озброєння і військової техніки.

Разом з тим Тимчук зазначає, що в 5-й і 100-омсбр командування 1-го АК зажадало навести порядок з несенням служби на передових позиціях.

"Як виявилося, командири підрозділів в звітних документах вказують "потьомкінські села" у вигляді нібито обладнаних інженерних укріплень і споруд, тоді як в реальності, як сказано в звіті перевірочної комісії, є лише поспіхом обладнані позиції зі слабким фланговим прикриттям або взагалі геть відсутнім таким", - зазначає Тимчук.

Також він повідомив, що в 9-м омсп, 5-й омсбр і 11-м омсп, реальна кількість "військовослужбовців, які несуть службу на передових позиціях" дозволяє організувати прикриття лінії фронту лише "вузловим" або "вогнищевим" способом. Констатується наявність численних "дірок" і "сліпих зон" в бойових порядках передових підрозділів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР