Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували у росіян і у терористів на Донбасі

Знайдено черговий доказ поставки з Росії озброєнь бойовикам на окупований Донбас

Depo.
20 квітня 2017 19:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на розслідування міжнародної спільноти InformNapalm.

У жовтні 2014 року волонтерами-розвідниками спільноти було ідентифіковано підрозділ танкістів 136-ї окремої мотострілкової бригади ЗС РФ. Завдяки фото, завантаженим на сторінку соціального профілю російського військовослужбовця Віталія Маракасова, вдалося встановити точне місце розташування підрозділу 136-й омсбр на чотирьох танках Т-90.

Це дорожня розв'язка в районі населеного пункту Фабричне недалеко від Луганського аеропорту, з покажчиком: вліво - Красний Луч, прямо - Старобільськ, вправо - Луганськ. Детальніше - в нашому розслідуванні Російські танки Т-90 136-ї мотострілецької бригади в Луганській області.

"Судячи з бронювання нічного прицілу, російські танки Т-90А модифікації 2006 року (спочатку" об'єкт 188А1 ") з тепловізором другого покоління" Есса ". Танки пофарбовані в триколірний камуфляж, чітко видно датчик вітру. На одній з фотографій зображений короб для зенітного кулемета НСВТ, на якому світло-зеленою фарбою зафарбований бортовий номер танка. Також на одній з фотографій маракаси позує в шлемофоні з номером 438 (восьмий танк третьої танкової роти)", - йдеться у повідомленні

Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували в російських танкістів і в терористів на Донбасі 01

Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували в російських танкістів і в терористів на Донбасі 02Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували в російських танкістів і в терористів на Донбасі 04

Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували в російських танкістів і в терористів на Донбасі 05

Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували в російських танкістів і в терористів на Донбасі 06

"Можна побачити все ті ж Т-90А в триколірному камуфляжі. На одному з танкістів надітий шлемофон з номером 412 (другий танк першої танкової роти). Збіги по модифікації танка, камуфляжу і першій цифрі тризначною нумерації бортових номерів танків дає нам право стверджувати, що техніка, ідентифікована нами під Луганськом, належить саме 136-й омсбр ЗС РФ. Днями інтернет-користувачами (наша команда шукає першоджерело) на соціальної сторінці терориста "ЛНР" Струтинського Сергія Сергійовича (дата народження: 01.04.1983, код ДРФО: 3040606016) виявлена ​​фотографія, де він позує на тлі російського танка Т-90А. Зверніть увагу на короб з стрічкою зенітного кулемета - на місце, колір і форму плями ", - відзначають автори розслідування.

Один і той самий російський танк Т-90А зафіксували в російських танкістів і в терористів на Донбасі 07

"Як ви розумієте, на фотографіях терориста Струтинського і танкіста 136-й омсбр Маракасова - один і той же танк. Залишається лише одне питання: він заблукав, у відпустці або звільнився?", - роблять висновок розслідувачі.

Нагадаємо, у штабі АТО спростували інформацію про підрив українських бійців на Донбасі. Фейкову інформацію щодо сил АТО активно поширюють сайти бойовиків та російських пропагандистів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас