ОБСЄ заявляє про збільшення вибухів за вихідні на Донбасі

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що за минулі вихідні зафіксувала 207 вибухів у Донецькій і Луганській областях

Про це йдеться в звіті місії за останні вихідні, передає Depo.Донбас.

"У період із вечора 17 серпня до вечора 18 серпня в Донецькій області Спеціальна моніторингова місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, аналогічну кількість вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (115 вибухів)", - йдеться в звіті.

Наступної доби, із вечора 18 серпня до вечора 19 серпня СММ зафіксувала зменшення кількості таких порушень (близько 80 вибухів).

Зокрема, на Донеччині порушення перемир'я задокументовані в районі Донецької фільтрувальної станції, Майорська, Пищевика, Світлодарська і Красногорівки.

"У період із вечора 17 серпня до вечора 18 серпня у Луганській області Спеціальна моніторингова місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, 10 вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (жодного порушення режиму припинення вогню)", - йдеться в звіті.

Наступної доби із вечора 18 серпня до вечора 19 серпня СММ зафіксувала зменшення кількості таких порушень (2 вибухи). Порушення були зафіксовані в Попасній, Золотому і Станиці Луганській.

Нагадаємо, бойовики обстріляли житловий сектор Станиці Луганської серед білого дня

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас