ОБСЄ зафіксувала обстріл будинку у Чермалику та лікарні у Золотому

ОБСЄ зафіксувала пошкодження будинку у Чермалику на Донеччині та пошкодження вікон лікарні в Золотому-5 (Михайлівці) на окупованій Луганщині внаслідок стрільби зі стрілецької зброї

Про це повідомляється у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

У н. п. Чермалик (підконтрольний урядові, 31 км на північний схід від Маріуполя) на вул. Нікітіна, 25, чоловік (60–69 років) показав спостерігачам 8 пробоїн у зовнішній стіні його одноповерхового будинку, що виходить на південно-південний схід. Спостерігачам не вдалося встановити, чи були пошкодження свіжими, які саме боєприпаси використовувалися та в якому напрямку вівся вогонь. Чоловік розповів, що вдень 23 січня був удома разом із дружиною, коли почув, як його будинок потрапив під обстріл.

У функціонуючій лікарні на південно-західній околиці н. п. Золоте-5 (Михайлівка; непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська) команда Місії бачила пробоїни та розбите скло у двох вікнах на стіні, що виходить на північно-північний захід (одне на першому поверсі, а інше на третьому). За оцінкою СММ, дві пробоїни та пошкодження скла утворилися внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї. За словами співробітників лікарні, вони виявили пошкодження 23 січня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook