ОБСЄ з'ясувала, з якої сторони обстріляли прифронтове селище на Донеччині

Спостерігачі ОБСЄ вважають, що будинок у селищі Чермалик був обстріляний зі стрілецької зброї, вогонь вівся з південно-південного сходу

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

12 січня у спостерігачі бачили свіжу пробоїну у металевому профнастилі, який частково прикривав вікно з південного боку одноповерхового будинку. Члени патруля Місії бачили ще одну пробоїну в шибці вікна за металевим профнастилом. Усередині будинку, приблизно за 1,5 м від пошкодженого вікна, команда СММ бачила пробоїну в дверній рамі. За оцінкою спостерігачів, пошкодження були спричинені влученням кулі (калібру 7,62 мм).

На відстані приблизно 2 м від будинку спостерігачі бачили отвір у дерев'яній дверній рамі із західного боку сараю, у якому виявили застряглу кулю калібру 7,62 мм (у напрямку на північно-північний захід). За їхньою оцінкою, отвір виник унаслідок влучення кулі, випущеної з південно-південного сходу.

Мешканка будинку (40–49 років) розповіла спостерігачам, що вищезгадане вікно (у спальній кімнаті) було пошкоджено 11 січня, між 22:00 і 22:45. Вона додала, що у той момент через бойові дії, що тривали, вона разом із чоловіком, двома дітьми та родичем з обмеженою рухливістю укрилися на кухні. Того ж дня команда Місії здійснила запуск міні-БПЛА у цьому районі та чула черги зі стрілецької зброї, за оцінкою, випущені в напрямку літального апарата.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас