ОБСЄ розповіла подробиці вилучення тіл подружжя, що підірвалося у Золотому

Спостерігачі ОБСЄ розповіли про вилучення тіл подружжя, що підірвалися між позиціям ЗСУ і "ЛНР" у Золотому на Луганщині

Як йдеться у звіті ОБСЄ, місія сприяла та здійснювала моніторинг вилучення тіл чоловіка та жінки (обоє віком 40–49 років) у районі хутору Вільний, між Золоте-4 і Золоте-5, передає Depo.Донбас.

23 жовтня команда СММ бачила, як у Золоте-5 (Михайлівку) прибували 3 транспортні засоби збройних формувань "ЛНР" (один мав позначеня як машина з розмінування), а також 2 транспортні засоби міжнародної організації.

Член збройних формувань, який вийшов з одного з транспортних засобів, повідомив спостерігачам, що вилучення двох тіл здійснюватиме група з розмінування збройних формувань.

Тим часом у Золотому-4 (Родіні) військовослужбовці Збройних сил України повідомили патрулю СММ, що група з розмінування ЗСУ була присутня на місці і за потреби готова втрутитися. Орієнтовно через 2 години спостерігачі бачили, що усі транспортні засоби виїхали з Золотого-5 (Михайлівки) і попрямували до хутору Вільний.

Безпілотний літальний міні-апарат ОБСЄ, який у той час здійснював політ над цим районом, зафіксував групу у складі приблизно 5–10 людей з обладнанням для розмінування, які вилучали тіло, що, за оцінкою, належало жінці. Приблизно через півтори години спостерігачі бачили, що усі транспортні засоби повернулися до Золотого-5 (Михайлівки).

Пізніше представник міжнародної організації та члени збройних формувань повідомили команді Місії, що обидва тіла вилучено та їх доправлять до моргу в н. п. Кадіївка (кол. Стаханов, непідконтрольний урядові, 50 км на захід від Луганська).

Нагадаємо, чоловік і жінка підірвалися між позиціями "ЛНР" і ЗСУ 18 жовтня. Чоловік загинув на місці, жінка же була жива, кликала на допомогу, але ніхто не наважився пройти по замінованій ділянці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас