ОБСЄ: Розміщення озброєння бойовиків "ЛНР" на аеродромі є порушенням Мінських угод

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ відзначає, що розміщення озброєння навіть без боєкомплекту на аеродромі підконтрольного "ЛНР" Луганська є порушенням Мінських угод

Depo.
21 квітня 2017 21:53
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас про це йдеться на сторінці місії в соцмережі.

"На основі своїх спостережень місія повідомляла про скупчення озброєння на аеродромі на південно-східній околиці підконтрольного" ЛНР "Луганська. Незалежно від того, це озброєння з боєкомплектами або без них, його розміщення в тих місцях, де воно знаходиться зараз, є порушенням Мінських угод ", - сказано в повідомленні СММ ОБСЄ у відповідь на заяву представника" ЛНР "щодо верифікації озброєння моніторингової місією ОБСЄ.

Таким чином, як зазначає СММ ОБСЄ, роль спостерігачів місії була некоректно освітлена в коментарях одного з керівників "ЛНР"

"Такі помилкові твердження разом з постійними обмеженнями свободи пересування наших спостерігачів і небажанням виконувати Мінські угоди підривають зусилля, спрямовані на досягнення нормалізації та стабілізації в Україні", - сказано в коментарі СММ ОБСЄ.

У свою чергу представник так званого "оборонного відомства ЛНР" Андрій Марочко. повідомив, що представники СММ ОБСЄ щодня перевіряють техніку так званої "народної міліції ЛНР", яка братиме участь в параді Перемоги в Луганську, і фіксують відсутність в ній боєкомплектів.

Як провідомлялось раніше, перший заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг підтвердив, що так звана" ЛНР "повідомила про те, що вони мають план порушити Мінські угоди

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас