ОБСЄ побачила, як бойовики завантажували зенітку та боєприпаси поблизу кордону з Росією

Спостерігачі ОБСЄ вкотре побачили наявність озброєння та боєприпасів, які завантажують бойовики поблизу кордону з Росією

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що на об'єкті військового типу в селищі Маркине на окупованій Донеччині поблизу кордону з Російською Федерацією, озброєний член збройних формувань сказав команді ОБСЄ залишити цей район.

"Упродовж свого перебування спостерігачі бачили, як на території об'єкта члени збройних формувань завантажували ящики для боєприпасів у вантажівку, а також зенітну установку", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, 9 і 10 жовтня безпілотник ОБСЄ вночі зафіксував на окупованій Донеччині біля кордону з Росією п'ять тентованих вантажівок (чотири "Урал" й одну "Камаз") і чотири автомобілі (три позашляховики й один типу седан).

10 жовтня безпілотник зафіксував, що до 00:30 всі люди повсідалися до транспортних засобів і чотири вантажівки (три "Урала" й один "Камаз") та три автомобілі (два позашляховики й один седан) вирушили далі на північний схід у напрямку кордону з Російською Федерацією.

16 жовтня безпілотник ОБСЄ знову виявив транспортні засоби, які їхали ґрунтовою дорогою в напрямку кордону з Росією, а потім на південний захід у напрямку від кордону

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас