ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОБСЄ побачила сотню військових і похоронні фургони на українсько-російському кордоні

Місія ОБСЄ, що базується на російських прикордонних пунктах пропуску "Гукове" і "Донецьк" у Ростовській області на Росії, зафіксувала два похоронні фургони, один - мав напис "Ритуальні послуги "Харон"

Depo.
13 березня 2018 22:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє місія у своєму тижневому звіті в період з 6 по 12 березня, який опубліковано на сайті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Під час звітного періоду Спостережна місія бачила два похоронні фургони, які перетинали кордон через прикордонний пункт пропуску "Донецьк" у двох окремих випадках", - сказано у звіті.

Зазначається, що перший похоронний фургон з російською реєстрацією, перетнув кордон з України в Росії 7 березня о 8:47, а другий - перетнув кордон з Росії в Україну 9 березня о 14:32. Цей фургон мав напис "Ритуальные услуги "Харон".

Повідомляється, що 11 березня о 8:38 на прикордонний пункт пропуску заїхала "швидка" (УАЗ) з Російсії з включеними синіми фарами. Транспорт мав російські реєстраційні номери з Нижньогородської області та перебував певний час всередині зони митного контролю. Спостерігачі не мали можливості спостерігати за ситуацією в тому місці. "Швидка" повернула назад вглиб території Росії о 8:52.

"В середині транспортного засобу перебувало троє медиків та жінка у цивільному одязі. Крім того, за звітний період зафіксовано 94 осіб у військовій формі, які перетинали кордон в обох напрямках. З них 45 прямували в Росію, а 49 - в Україну", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook