ОБСЄ на Донбасі піддається нападам після кожної заяви про виявлення російської техніки

На безпековій підгрупі ключовою темою було недотримання режиму тиші і виявлення ОБСЄ російської новітньої техніки на Донбасі

Про це перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила у Facebook, передає Depo.Донбас.

"Тривожить, що після кожної чесної заяви СММ ОБСЄ про виявлену російську техніку чи радіолокаційні комплекси, відбувалися напади на спостерігачів, провокації і агресія. Ми це розцінюємо як залякування неозброєних спостерігачів і рішуче засуджуємо", - повідомила Геращенко.

Також в політичній підгрупі українські представники гостро підняли питання контролю над украіно-російським кордоном.

"Доки не відновимо контроль снуватимуть потіряшки і російська зброя та техніка. Також ми вимагаємо від РФ скасувати укази про визнання так званих "документів рєспублік". Й необхідна умова політичного врегулювання- скасування і розпуск псевдоструктур, всіх цих "міністерств" і "парламентів", створених за сценарієм Кремля. Всі ці "органи" не відповідають мінським угодам , й українські переговорники щоразу нагадують це росіянам та їх підлеглим", - зазначила представник України в ТКГ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас