ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОБСЄ: Важкі озброєння терористів зникли з місць зберігання

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксували часткове зникнення з місць зберігання відведених раніше важких озброєнь проросійських терористів
Depo.
21 квітня 2015 06:44
ФОТО: depo.ua
ОБСЄ: Важкі озброєння терористів зникли з місць зберігання
ОБСЄ: Важкі озброєння терористів зникли з місць зберігання

Інформація про це міститься в щоденному звіті СММ ОБСЄ, опублікованому в понеділок, 20 квітня, передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Як вказується в повідомленні, 19 квітня місія "повторно відвідала шість місць зберігання важкого озброєння ДНР". Спостерігачі зафіксували, що в половині цих місць озброєння не переміщали з часу останнього візиту. В інших трьох спостерігалася інша ситуація. В одному кількість одиниць і тип озброєнь відповідали зафіксованим раніше, але при спробі перевірити серійні номери техніки спостерігачі наштовхнулися на відмову з боку бойовиків.

"Ще в двох місцях не залишилося жодної з раніше зафіксованих одиниць озброєнь", - зазначено у звіті. Наприклад, в одному місці зникли чотири установки залпового вогню "Град", які, за словами представників "ДНР", відвезли готувати "до параду 9 травня". В іншому місці не виявилося всієї артилерії, що зберігалася там раніше.

Аналогічне пояснення - про необхідність підготовки техніки до параду на День Перемоги - спостерігачі СММ ОБСЄ почули і в місцях зберігання важких озброєнь, відведених раніше бойовиками з "ЛНР".