Військові та 900 вантажівок перетинають український кордон на КПП "Гукове" і "Донецьк"

Вантажівки та люди у військовій формі були помічені при перетині кордону на пунктах пропуску "Гукове" і "Донецьк"

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляється в звіті СММ ОБСЄ станом на 23 квітня 2019 року.

"Протягом звітного періоду кількість осіб, одягнених у військову форму, відзначило, що на цьому тижні перетин кордону в обох напрямках в обох пунктах пропуску становило 33 проти 32 минулого тижня: 14 з них перейшли в РФ і 19 в Україні. Вони продовжували перетинати кордон індивідуально або групами. Більшість людей перетинали КПП пішки, однак деякі користувалися особистими транспортними засобами, автобусами або мікроавтобусами, що ускладнювало спостереження за рухом, тим більше, що деякі з приватних транспортних засобів мали тоновані стекла, і автобуси і мінівени вікна затягнуті шторами".

Через КПП "Гукове" і "Донецьк" проїжджають тентовані вантажівки з невідомими вантажами. За минулий тиждень їх кількість суттево збільшилася.

"Протягом звітного періоду СММ ОБСЄ виявив 922 вантажних автомобіля (874 протягом попередньої звітнього тижня), які перетинають кордон в обох напрямках на обох КПП (346 на ПП "Гукове" і 576 на ПП "Донецьк"); 526 з цих вантажівок в'їхали в РФ, а 396 - в Україну. СММ ОБСЄ також продовжували спостерігати за автоцистернами, що перетинають кордон в обох напрямках. Протягом звітного тижня кількість автоцистерн скоротилося до 44 (в порівнянні з 56 в попередньому звітному періоді).

Ці вантажівки були помічені при перетині кордону на обох пунктах пропуску. На вантажівках на танках були написані слова "Пропан" і "Вогненебезпечно" російською або українською мовами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас