В ОБСЄ розповіли, як бойовики не пропустили їх на свою базу в Михайлівці
У щоденному звіті від 31 грудня 2019 року СММ ОБСЄ інформує про відмову патрулю Місії у проїзді на тимчасово окуповану територію Донецької області
- Донбас
-
1 січня 2020 14:07
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресцентр штабу ООС.
Повідомляється, що спостерігачів СММ ОБСЄ бойовики не пропустили через блокпости біля населених пунктів Верхньошироківське (кол. Октябр) та Приморське.
"Крім того, представники збройних формувань Російської Федерації не дозволили спостерігачам увійти на територію об'єкта збройних формувань біля населеного пункту Михайлівка. Такі дії можуть мати за мету приховати заборонену діяльність збройних формувань Російської Федерації та пересування або підготовку військ", - йдеться у повідомленні.
Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін звертає увагу представників збройних формувань РФ на не припустимість дій по перешкоджанню виконання представниками СММ ОБСЄ мандату Місії.
Довідково: Мандат СММ передбачає вільний і безпечний доступ представників СММ ОБСЄ по всій території України. Усі підписанти Комплексу заходів по виконанню Мінських домовленостей погодилися з необхідністю вільного та безпечного доступу, а також із тим, що обмеження свободи пересування СММ є порушенням.
Як повідомлялося раніше, незаконні збройні формування щоденно відмовляють Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ у доступі до території окупованих Донецької і Луганської областей, зокрема і до ділянок розведення сил і засобів.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 13:15 У Генштабі підтвердили звільнення від росіян н.п. Кучерів Яр та Сухецьке на Донеччині
- 09:34 Сили оборони відбили дві атаки рф у напрямку Антонівського мосту, - Генштаб ЗСУ
- 20:36 DeepState: росіяни просунулася в трьох областях ФОТО
- 16:37 Ліквідовано пів сотні росіян: ЗСУ звільнили село Сухецьке на Донеччині Відео
- 08:50 За добу на фронті ЗСУ зупинили 141 ворожу атаку
- 22:08 Більше сотні разів за добу росармія намагалася прорвати лінію фронту
- 15:20 російські окупанти розстріляли родину цивільних у Званівці на Донеччині
- 12:15 У Краматорську внаслідок удару дрона загинули журналістка та оператор телеканалу "Freedom" ФОТО
- 22:28 З початку доби на фронті відбулося 111 бойових зіткнень
- 19:05 Українські десантники звільнили Кучерів Яр на Донеччині: у полон потрапило більше 50 росіян Відео
- 12:26На хабарі за кадрові перестановки погорів посадовець військової частини на Донеччині
- 22:46 Армія рф третину наступів сьогодні спрямувала на один напрям
- 22:21Окупанти вбивають цивільних на Донеччині за наказами командирів, - ГУР
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 11:35Окупанти обстріляли Слов'янськ: Поцілили в будинок та гараж
- 22:43Померла 98-річна бабуся, яка минулого року пройшла пішки 10 км з окупованого селища на Донеччині
- 14:25 Графіки відключень світла: Чому запроваджують та від чого залежать їх тривалість
- 13:21Внаслідок російських атак на Донеччині загинули двоє людей, ще троє - поранені
Сектор

