ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОБСЄ планує посилитися вздовж лінії розмежування

Патрульні бази ОБСЄ поліпшать моніторинг вздовж лінії розмежування на Донбасі
Depo.
30 листопада 2015 19:50
ФОТО: depo.ua

Голова спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан заявив, що створені передові патрульні бази СММ значною мірою поліпшать моніторинг вздовж лінії розмежування на Донбасі, про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Нещодавно СММ створити три передові патрульні бази в Східній Україні - дві в контрольованих урядом Новоайдарі і Волновасі, і одну на території поза урядового контролю в Луганській області в Стаханові", - сказав Апакан під час свого візиту в Луганську область 29 листопада 2015.

"Ці бази СММ суттєво покращать моніторингову діяльність Місії шляхом постійної присутності спостерігачів ближче до лінії розмежування", - зазначили в ОБСЄ.

У суботу, 28 листопада, в ході візиту до Краматорськ Апакан поінформував, що на даний момент СММ розширює географію своєї присутності, збільшує кількість спостерігачів і розширює технічні можливості, що дозволить підвищити ефективність моніторингу та звітності.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ створила три передові патрульні бази в Новоайдарі, Волновасі та Стаханові.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас