Новий свідок у справі Без'язикова розповів поробиці співпраці полковника з "ДНР"

Нові свідчення про співпрацю з бойовиками "ДНР" полковника Івана Без'язикова, який спочатку був звільнений з полону, а пізніше звинувачений в державній зраді, були озвучені в Шевченківському районному суді Києва

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє "Остров".

5 березня був допитаний новий свідок звинувачення, колишній донецький бізнесмен Владислав Дрегер.

Він зазначив, що бачив Без'язикова в офісі "Індустріального союзу Донбасу" ( "ІСД") в окупованому Донецьку в 2014 році. За його словами, обвинувачений "не виглядав як полонений", був одягнений в російську військову форму і озброєний.

Свідок уточнив, що бачив підозрюваного в цій будівлі кілька разів восени 2014 року.

"Він був у військовій формі, він вільно пересувайся, був озброєний. Це була російська форма", - розповів Владислав Дрегер.

За його інформацією, Без'язиков виїжджав в Ростов (Росія), де зустрічався з представниками російської розвідки.

"Він був їм дуже корисний", - зазначив свідок.

Дрегер пояснив, що їздив в офіс "ІСД" до Олега Шляпіна (один з бойовиків "ДНР"), який нібито був причетний до віджимання його бізнесу в Донецьку.

Пізніше свідок спілкувався зі Шляпіним по скайпу, де той розповів про те, що обвинувачений Без'язиков добровільно перейшов на бік бойовиків "ДНР".

Адвокат Без'язикова, в свою чергу, сказав, що інформація, викладена свідком, "не представляє цінності".

Нагадаємо, що військового розвідника, полковника ЗСУ Івана Без'язикова, який був звільнений з полону бойовиків в липні нинішнього року, затримали за підозрою у співпраці з "ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас