Новий голова Луганщини цитує Солженіцина та розмірковує щодо патріотизму

Новий очільник Луганщини Віталій Комарницький цитує російського пісьменника Олександра Солженіцина, який писав, що Росії і Україні судилося бути разом

Як передає Depo.Донбас, про це він розповів в інтерв'ю "Громадському.

"Я не лише на Солженіцина посилаюсь. Останні 11 років головний натхненник цитат для мене - Едуард Олексійович Дідоренко (перший ректор Луганського університету внутрішніх справ). Щодо Солженіцина… Перший мій коментар про це був у 2003-2004-му роках. На той час такий настрій був у суспільстві. Наразі ми сильно розійшлися, тому живемо так, як живемо. Можна говорити різні речі, але судити треба за вчинками. Ті люди, які там (на окупованій території) все залишили і вийшли - вони зробили для себе вибір. Всі ми якщо не в зрілому, то у свідомому віці, самостійно ухвалювали рішення", - розмірковує Комарницький.

Також він висловив свою думку щодо патріотизму.

"Не прийнято говорити, що "я люблю свою маму", "я люблю свого батька, я родичів своїх люблю, я люблю свою хату". Це само собою. Так повинно бути, цим не хизуються. Тому питання "ти патріот чи не патріот?" - воно дуже некоректне", - вважає новий голова Луганської ОВЦА. 

За його словами, людина, яка глибоко в душі відчуває любов до рідного краю, не буде це показувати, характеризують людину лише дії.

Нагадаємо, Комарницький розповів про політичні стосунки з регіоналом Володимиром Струком.

А також, чому університет МВС довго не виходив з Луганська у 2014-му.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас