Новий глава Генштабу Хомчак розповів, як Коломойський подарував йому броньований автобус

Начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак розповів про своє знайомство з олігархом Ігорем Коломойським

За його словами, знайомство відбулося в 2014 році, коли Коломойський був призначений головою Дніпропетровської ОДА, як передає Depo.Донбас, про це він розповів в інтерв'ю УНІАН.

Хомчак в цей час був командиром 6-го армійського корпусу в Дніпрі, де було сформовано оперативне командування "Південь", яке територіально відповідало за 11 областей півдня і сходу України.

"Я, як керівник командування, не міг не співпрацювати з головами обласних адміністрацій, в тому числі і з Ігорем Валерійовичем. Оскільки мій штаб знаходився в 5 хвилинах їзди від ОДА, у нас з ним була можливість спілкуватися частіше", - розповів начальник Генштабу.

Він підкреслив, що йому подобався підхід Коломойського в прийнятті рішень, коли "не було двояким відповідей, була відповідь "так" або "ні".

"Коли я тоді їхав тоді в зону АТО керівником сектору "Б", то я приїхав до Ігоря Валерійовича, сказав, що я їду в АТО, і будете працювати з моїм начальником штабу, генерал-майором Наєв. Він мені каже: "Зачекайте, пане генерале", а через кілька хвилин говорить: "Вас внизу чекає білий броньований мікроавтобус, будь ласка, візьміть його". Я кажу: "Не треба, у мене штаб по всім керівним документам знаходиться в більш ніж 100 км від лінії бойових дій, не думаю, що мені там щось загрожує". Він відповів: "Я вас дуже прошу, візьміть, щоб він у вас був", - згадав Хомчак. За його словами, той мікроавтобус "рятував життя".

На питання, чи можна сказати, що він людина Коломойського, Хомчак сказав: "Я хочу, щоб ви зрозуміли і сказали всім: Хомчак - син своїх батьків. Я ніколи нічиїм не був. Я не знаю, чому хтось хоче мене до когось приписати. Я був знайомий з Ігорем Валерійовичем, я знаю його і поважаю за те, що він робив".

"Якщо хтось мені скаже, що я людина Зеленського, теж треба розставити крапки над "і". Є президент Зеленський, є начальник Генерального штабу Хомчак. Я буду працювати на президента України, тому що його прийняв народ, а я давав присягу народу України", - резюмував начальник Генштабу.

Нагадаємо, Хомчак розповів, як став начальником Генштабу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас