Ніякого легітимного результату: У ЦВК прокоментували "вибори" бойовиків на Донбасі

Центральна виборча комісія України назвала нелегітимними проведення "виборів", які проводили у неділю, 11 листопада, на окупованих територіях Донбасу

Про це йдеться у заяві ЦВК, яку оприлюднили 12 листопада на офіційному сайті Depo.Донбас.

Там зазначається, що згадане "голосування" організоване і проведене у порушення норм Конституції України та виборчого законодавства, всупереч нормам і принципам міжнародного права".

"Внаслідок цього зазначені "вибори" не породжують будь-якого легітимного результату, тобто не мають жодних правових наслідків. Відтак, ЦВК категорично заперечує наявність будь-якого юридичного значення цих незаконних та маніпулятивних "виборів",- йдеться у заяві.

У відомстві наголошують, що лише проведення виборів у повній відповідності до українського законодавства та стандартів ОБСЄ із забезпеченням відповідного міжнародного спостереження є запорукою правового результату виборчого процесу.

Нагадаємо, що у світі рішуче засудили проведення на окупованих територіях Донбасу фейкових "виборів" 11 листопада.

Як повідомив президент України Петро Порошенко, під час тристоронньої зустрічі за участі президента Франції та канцлера Німеччини, лідери країн висловили тверду позицію щодо засудження фейкових "виборів" на Донбасі та підтримки незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.

Європейський союз засудив заплановані проросійськими бойовиками "вибори" на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Водночас у НАТО заявили, що "вибори" на Донбасі суперечать Мінськими угодами.

У той же час, помічник президента Росії і куратор бойовиків "Л-ДНР" Владислав Сурков надіслав вітання з перемогою на "виборах" ватажкам "республік" - Денису Пушиліну і Леоніду Пасічнику.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook