Німеччина і Велика Британія прокоментували роздачу російських паспортів в "Л-ДНР"

У МЗС Німеччини заявили, що спрощене надання російського громадянства громадянам України, що проживають на тимчасово окупованих територіях, суперечить духу і меті Мінських угод. У МЗС Великої Британії додали, що Росія мусить зосередитися на виконанні цих угод

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на видання "Гордон".

"Ці регіони, як і весь Донбас, є частиною території України. Спрощене надання російського громадянства мешканцям України, що проживають там, суперечить духу і меті Мінських угод. Це суперечить необхідному вкладу в деескалацію", - заявили в МЗС Німеччини.

Рішення Путіна 25 квітня засудило також міністерство закордонних справ Великої Британії, заявивши, що цей крок загрожує суверенітету і територіальній цілісності України, а також її безпеці.

"Російські чиновники намагалися виправдати цей крок, посилаючись на гуманітарні проблеми. Проте люди, яких, як стверджується, вони підтримують, страждають від наслідків конфлікту, розпочатого  Росією і особами, що підтримують її. Замість того, щоб створювати додаткові перешкоди для реінтеграції цих громад в Україні, Росія має зосередитися на виконанні Мінських угод, включно з  вимогами щодо ґарантування безпечного доступу, доставки, зберігання і розподілу гуманітарної допомоги", - зазначили в британському МЗС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас