Не відпускає: У "Л-ДНР" розкручують тему "інтернаціонального" наступу ЗСУ

У бойовиків "Л-ДНР" ніяк не заспокояться і продовжують розкручувати дезінформацію про підготовку масштабного наступу українських військ за участю іноземних вояків

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

Він повідомляє, що з подачі "російських фахівців" в штабах обох корпусів окупаційних військ на Донбасі обговорюють "два плани наступу ЗСУ". За версією росіян, існують британський і американський "плани".

"За "британським", після якоїсь провокації, влаштованої самими ООС в районі Горлівки, підрозділи і частини ЗСУ для "забезпечення безпеки мирних жителів" переходять до активних наступальних дій з метою оточення та ізоляції Горлівки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що час проведення "активної фази" цього "плану" - до 4-х діб. Очікуваний результат - оточення і знищення горлівського угруповання "1-го АК ДНР", основу якої становить "3-тя омсбр".

"В якості початкової провокації, яка повинна стати приводом для наступу ЗСУ, розглядається застосування хімічної зброї "британськими військовими фахівцями", з подальшим звинуваченням в хіматаці окупаційних військ РФ", - повідомляє Тимчук.

Також, за його даними, можливий варіант - "з метою уникнути екологічної катастрофи" в зв'язку з "похованням росіянами радіаційних відходів" і "підняттям шахтних вод".

За "американським планом", масштабний "наступ ЗСУ" має здійснюватися в районі Маріуполя.

"Після провокації у вигляді "атаки морпіхів ДНР на Маріуполь", яких будуть грати підрозділи Об'єднаних сил, переодягнені у форму окупантів, ЗСУ наносять масовані авіаційно-ракетних ударів по об'єктах в "ДНР" і "ЛНР", - повідомляє Тимчук.

У хворих фантазіях бойовиків, під удар має потрапити інфраструктура (мости, естакади, промислові об'єкти), командні пункти та пункти управління окупаційних військ РФ, склади боєприпасів, стоянки техніки, місця дислокації "формувань".

"Час проведення - до п'яти діб, планований результат - ізоляція "ДНР" від Азовського моря і вихід ЗСУ до держкордону з Росією в районі Новоазовська", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за версією окупаційного командування, нібито для створення потрібної Києву "картинки", в Маріуполь вже завезли представників "великих західних ЗМІ і піар-компаній".

"Також в штабах обох корпусів окупаційних військ РФ на Донбасі розглядається можливість реалізації ООС одночасно обох планів - "британського" і "американського", - зазначає Тимчу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас