Не в землянці з вовчицею: ЗМІ з'ясували, де живе Гарбуз завдяки оборутці зі спортбазою у Кремінній

Керівник Луганської обласної ВЦА/ОДА Юрій Гарбуз живе у кількох метрах від комунальної спортивної бази "Олімп", з якою ОДА провела оборутку, у результаті чого площа бази зменшилася

Про це йдеться у розслідуванні газети "Вести", передає Depo.Донбас.

Комунальний заклад Луганський обласний фізкультурний центр "Олімп" росташовано у місті Кремінна на вулиці Дражевского 17-А. Це модернізована база з підготовки олімпійських та паралемпійських спортсменів.

У травні 2017 року Луганська обласна державна адміністрація купила фізкультурний центр за адресою місто Кремінна, вулиця Дражевского 17-А, у приватного підприємця Олександра Задираки за 7 млн гривень. Цей договір є на сайті Прозорро. Там вказано назву не "Олимп", а "Динамо", ЗМІ з'ясували, що фактично це одна й та сама база.

Ось як про це писав Zaraz.info: У відомостях про суб'єктів права власності на земельну ділянку значиться юридична особа - Кремінська районна державна адміністрація. Про те, що навчально-спортивна база "Динамо" - це державна власність, свідчить не тільки кадастрова карта.

У постанові Кабінету Міністрів від 14 травня 2015 року № 287 "Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, параолімпійської та дефлімпійської підготовки" в перелік установ значиться комунальний заклад "Луганський обласний фізкультурний центр "Олімп", м. Кремінна. Адреса установи Луганська область, Кремінський район, м Кремінна, вулиця Дражевского, 17а.

Таку ж адресу має і навчально-спортивна база "Динамо", збігається кадастровий номер земельної ділянки та адреса установи, збігається і площа 4,353 га., і територія на карті.

У документі про купівлю-продаж зазначене ім'я заступника Гарбуза - Юрія Клименка, але напередодні угоди 19 травня 2017 року Луганська ОВГА, за підписом Гарбуза (розпорядження №310) віддає в оренду земельну ділянку у 4,35 га Задираці, для обслуговування об'єктів фізичної культури. Через тиждень Задирака продає облдержадміністрації майно, що перебуває на цій земельній ділянці.

До Задираки майно бази потрапило за договором купівлі продажу 19 травня 2016 року, продавцем бази була громадська організація фізкультурно-спортивне товариство "Динамо" місто Київ (код ЕРДПУО 00035145), тобто громадська організація продала майно, яке їй ніколи не належало.

Згідно з Закону України "Про затвердження Переліку закладів фізичної культури і спорту, до яких застосовуються пільги по платі за землю в 2004 році", навчально-спортивна база має площу 5,09 га.

Один гектар площі спортбази десь "загубився", і, як з'ясували журналісти, саме на цій землі будують дерев'яні котеджі, в одному з яких і живе Гарбуз.

Це підтвердила на відео і працівниця спортбази, зазначаючи, що спочатку це була територія бази, а тепер земля з котеджами, надежить Задираці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас