Наєв розповів про результати боротьби із контрабандою на Донбасі

Командувач ОС генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що від початку проведення ООС на Донбасі було вилучено контрабанди на суму понад  42,6 млн грн 

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на інтерв'ю Наєва виданню "Новое время".

"Боротьба з контрабандою – це також одне із завдань Об'єднаних сил, на виконання якого є всі сили та засоби", - зазначив Наєв.

Він розповів про кілька основних засобів реалізації цього завдання.

"Перший – повна і дієва блокада та недопущення перетину товарів через лінію зіткнення. Другий – усунення конкретних корупційних ризиків та проявів корупції серед посадових осіб та персоналу, що здійснює контроль за недопущенням незаконного переміщення товарів", - повідомив Наєв.

За його словами, підпорядковані йому посадові особи отримали бойове розпорядження щодо унеможливлення незаконного переміщення товарів, на підставі якого сплановано та реалізовано низку заходів.

"Це бойове розпорядження також доведено до військово-цивільних адміністрацій. Штаби щомісяця аналізують стан виконання визначених завдань та корегують, за необхідності, сплановані заходи", - розповів він.

За словами Наєва, таким чином підвищується ефективність боротьби з контрабандою, а також здійснюється інформування суспільства про вжиті заходи.

За його даними, за перші чотири місяці проведення операції Об'єднаних сил вилучено товарно-матеріальних цінностей, що незаконно переміщувалися в зоні розмежування та на прилеглій території на суму понад 42,6 млн грн.

Зазначається, що стосовно усіх порушників складено адмiнпротоколи, матеріали яких доправлено до судів.

"Загалом робота у боротьбі з незаконним перетином товарів дала певні результати. Проте для повного завершення реалізації поставлених завдань, необхідно здійснити ще багато системних перетворень, які, сподіваємося, разом з місцевою владою та громадськістю вдасться реалізувати найближчим часом", - наголосив Наєв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook