Наєв підрахував, що з початку ООС втрати окупантів на Донбасі сягнули: 450 убитих та 850 поранених

З 30 квітня 2018 року, коли на Донбасі була розпочата операція Об'єднаних сил, втрати в живій сили російських регулярних військових формувань склали близько 450 убитими і близько 850 пораненими

Про цеповідомив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Depo.Донбас з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"За даними нашої розвідки, з початку операції Об'єднаних сил втрати противника склали близько 450 убитими і близько 850 пораненими. Крім того, знищено 28 одиниць військової техніки", - сказав Наєв.

У цьому контексті він зазначив, що українські військовослужбовці, залучені до ООС, дають і будуть давати адекватну відповідь на кожен випадок обстрілу з боку окупаційних військ.

"Жоден постріл ворога не залишається безкарним", - підкреслив Наєв.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав наказ верховного головнокомандуючого ЗСУ "Про початок операції Об'єднаних сил щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей". Згідно з наказом, з 14:00 30 квітня 2018 р, відповідно до плану була розпочата операція Об'єднаних сил.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас