Нацрада пообіцяла забезпечити військових на Донбасі якісним українським телебаченням

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення обіцяє незабаром вирішити питання забезпечення українських військових на пунктах пропуску якісним продуктом ТБ

Про це повідомила прес-служба Донецької ВЦА з посиланням на заяву голови Нацради Юрія Артеменко, передає Донбас.depo.ua

 "Протягом трьох тижнів проблема буде вирішена. Щоб хлопці отримували не російський продукт, а якісне українське мовлення від різних каналів", - цитує прес-служба Артеменка.

Одна  з найгостріших проблем Донеччини - недосяжність українського сигналу  на територію таких міст, як Красноармійськ, Добропілля, а також населених пунктів, розташованих у безпосередній близькості до лінії розмежування. Йдеться про міста Курахове, Селідове, Українськ, які потрапляють під дію сигналу донецької телевежі.

"Як варіант вирішення проблеми представники Національної ради пропонують встановити передавальні пристрої та запустити мовлення на певних частотах, які зможуть заглушити "сепаратистський сигнал". Але проблема в тому, що телеканали відмовляються від такої пропозиції через фінансову нерентабельність", - повідомили в прес-службі.

В ході наради також було обговорено відновлення телевежі на горі Карачун. Від її роботи залежить мовлення багатьох каналів. Гендиректор концерну РРТ Володимир Іщук повідомив, що після затвердження проектно-кошторисної документації на встановлення та укріплення металевих конструкцій вежі знадобиться від трьох до шести місяців.

Також на нараді було представлено Олександра Толстогузова - новопризначеного представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Донецькій області.

Більше про події на Донеччині читайте на Донбас.depo.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас